Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielicach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielicach informuje o naborze wniosków w ramach programu resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej pn. ?Opieka wytchnieniową? ? edycja 2022 finansowanego z Funduszu Solidarnościowego.
2 Sprawozdanie z działalności Placówki Wsparcia Dziennego za miesiąc sierpień.
3 Zarządzenie Nr 13/2021 Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej z dnia 01 września 2021 r. w sprawie refundacji kosztów zakupu okularów korygujących wzrok pracownikom zatrudnionym na stanowiskach wyposażonych w monitory w Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielicach.
4 Prośba o wypełnienie ankiety dot. problemów rodzin i dzieci
5 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pyrzycach poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej
6 Zarządzenie Nr 12/2021 Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej z dnia 16 lipca 2021 r. w sprawie skróconego czasu pracy w związku z wysokimi temperaturami
7 Zarządzenie nr 11/2021 Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej z dnia 14 lipca 2021 r. w sprawie skróconego czasu pracy w związku z wysokimi temperaturami.
8 Instytucje świadczące pomoc w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Powiecie Pyrzyckim
9 Sprawozdanie z działalności Placówki Wsparcia Dziennego za miesiąc czerwiec.
10 Zarządzenie nr 10/2021 Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielicach z dnia 01 lipca 2021 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu okresowej oceny pracy pracowników samorządowych w Ośrodku pomocy Społecznej w Bielicach.